O nas

Wiligała Lab

Tak wyjątkowe miejsce, jak NASZE laboratorium, tworzą przede wszystkim osoby, które na własne ryzyko zdecydowały się wstąpić do zespołu WILIGAŁA.
Każdy z nas to swego rodzaju element kolażu, który zamyka się w spójną, solidną i zwartą ramę. Różnorodność osobowości, to wbrew pozorom ogromna siła laboratorium. Wspólnie uczymy się tworzyć coś ponadprzeciętnego.
Coś, co powoduje, że każdego dnia, mimo nieustannych przeciwności losu, chce się nam po prostu więcej, szybciej, dalej i lepiej.

 

Naszą oryginalność budują nasze słabości, przez które popełniamy błędy. Są one nieodzownym elementem dnia codziennego… cóż życie… Jednak bez wyjątku na okoliczności, za każdym razem wyciągamy wnioski, uczymy się, tworzymy od nowa… budujemy solidne fundamenty na doświadczeniu, którego nam nie brakuje.

 

Nieprzerwanie dążymy do rozwoju wykorzystując swoją kreatywność, indywidualne zaangażowanie oraz przede wszystkim siłę zespołu. Naszym celem jest permanentny progres, chcemy uczyć się od najlepszych, ale również dzielić się wiedzą i praktyką, próbując tym samym dołożyć niewielką cegiełkę do rozwoju całej dziedziny, jaką jest technika dentystyczna.

 

Realizujemy się jako laboratorium przyszłości, zachowując wartości pokoleń, które wykształciły się na przestrzeni kilkudziesięciu lat.
Czerpiemy energię z silnie rozwijającego się rynku branżowego, traktując go jak wyzwanie, które wyznacza nasze cele.

 

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, jakie w przyszłości będą efekty naszych starań i działań. Jedyna rzecz, której jesteśmy pewni na 100%, to fakt, że jeszcze mnóstwo błędów i niepowodzeń przed nami.
Możemy natomiast z całą stanowczością zadeklarować, że każdy upadek potraktujemy jak przygotowanie do tworzenia na wyższym, bardziej zaawansowanym poziomie.